دستاوردهای ایده در سالی که گذشت

دستاوردهای-مدرسه-ایده

سال ۹۷ با همه لحظات تلخ و شیرین آن تمام شد. ما نیز مانند دیگر کسب و کارها فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشتیم. با این وجود از اهداف و مقاصد سالانه خود فاصله نگرفتیم و با تلاش و عزمی راسخ مسیر پیشرفت و توسعه را در حوزه آموزشی طی کردیم.

 

شروع سال ۹۷ مصادف با جشن ده سالگی موسسه ایده شد. در این سال ما در مدرسه هنری و تبلیغات ایده استقبال چند برابری دانشجویان را تجربه کردیم و میزبان بیش از ۵۰۰ دانشجو در ۱۰۰ عنوان دوره آموزشی بودیم. این موضوع تاییدی بر اعتماد و گرایش دانشجویان به تخصص گراییست که یکی از ماموریت های ایده بوده است. همچنین طی این مدت ۹ نشست تخصصی و بیش از ۳۰ کارگاه و ورکشاپ با حضور هنرمندان و اساتید مجرب برگزار کردیم.

 

دستاوردهای-ایده-در-سال-۹۷

 

 

ما در موسسه ایده هر سالِ با تحقیق و بررسی های دقیق به دنبال بستری هستیم تا رشته های جدید و متدهای آموزشی روز دنیا را برای دانشجویانمان ارائه کنیم.

به رسم هر سال، امسال نیز موفق شدیم رشته های جدیدی را به رشته های آموزشی و تخصصی خود اضافه کنیم. این رشته ها شامل دوره های زیر است:

  • Game Design
  • Fashion Design
  • Interior Design
  • ۳D Motion Design
  • Curatorial

 

برخی از این رشته ها برای نخستین بار است که به صورت تخصصی در ایران برگزار می شود. ایجاد این رشته ها باعث شکل گیری تخصص ها و مشاغلی جدید در بازار کار ایران می شود.

 

گالری ایده در دهمین سال فعالیتش با هدف معرفی آثار فاخر جامعه هنری میزبان آثار هنرمندان به صورت انفرادی و گروهی بوده است. در سال ۹۷ ما در گالری ایده ۴۸ نمایشگاه در حوزه هنرهای تجسمی برگزار کردیم که این امر نشان دهنده ی میل و اشتیاق هنرمندان به برگزاری نمایشگاه در گالری ایده و همچنین نشان دهنده ی استقبال پرشور علاقه مندان است.

 

دستاوردهای-گالری-ایده

 

ما در موسسه ایده همواره خود را به عنوان عضوی پیشرو از جامعه فرهنگی و هنری تعریف کرده ایم و همواره تلاش می کنیم در راستای مسئولیت های اجتماعی قدم های مثبتی بر داریم. در این سال کارگاه و نمایشگاه صلح و انتزاع را با همکاری موسسه خیریه رعد به سود کودکان استثنایی برگزار کردیم. دانشجویان برتر دانشگاه های شریعتی و الزهرا را بورسیه تحصیلی کرده ایم. همچنین در مسابقه کانون عکاسان ناشنوا، تهیه و اهدای جوایز را انجام دادیم و این تنها بخش کوچیکی از مسئولیت هایی اجتماعی است که در سال ۹۷ انجام دادیم.

 

ما در سال ۹۷ با ماموریت پرورش نیروی حرفه ای و متخصص و با هدف پر کردن خلاء های موجود در حیطه آموزشی دانشگاه ها؛ سمینارها، نشست ها و سخنرانی های فراوانی را در مجامع علمی و دانشگاهی نظیر دانشگاه هنر، دانشگاه شریف و دانشگاه شریعتی برگزار کردیم و در هفته گرافیک و نقاشی با دانشگاه سوره همکاری داشتیم.

 

انتشارات ایده در سال ۹۷ با ماموریت اشاعه دانش آکادمیک در حوزه تبلیغات و ایجاد پل ارتباطی بین آژانس های تبلیغاتی و آموزش های اصولی کتاب های ذکر شده را منتشر کرده ایم.

  • با بزرگان تبلیغات ایران
  • برندسازی داینامیک
  • آثار هنری زلزله کرمانشاه
  • روز جهانی طراحی گرافیک
  • کتاب جامع برندسازی

ما بر این باوریم کتاب های انتشارات ایده نقشی پررنگی در آگاهی بخشی در حوزه تبلیغات و ارتباطات ایفا می کنند.

 

اما مهمترین دستاورد مدرسه ایده در سال ۹۷ را افتتاح کانون فارغ التحصیلان می دانیم. کانون فارغ التحصیلان را برای ارائه طیف وسیعی از خدمات و امکانات به دانشجویان موسسه افتتاح کرده ایم تا دانشجویان را پس از اتمام دوره های آموزشی به صورت دائمی تحت پشتیبانی و حمایت خود قرار دهیم.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *