انتشار مجله آنگاه

تجدید چاپ مجله انگاه

انتشار مجله فرهنگی هنری آنگاه با موضوع “کافه و کافه نشینی” با حمایت موسسه فرهنگی هنری ایده

 

ماهنامه فرهنگی هنری آنگاه تجدید چاپ شد. این مجله با عنوان کافه و کافه نشینی به آثار و نوشته هایی از ابراهیم حقیقی، ناصر فکوهی، کامبیز درمبخش، لیلی گلستان، احمد پوری، گیتا گرگانی و نویسندگان و هنرمندان معاصر دیگر منتشر شده است که اکنون به چاپ سوم نیز رسیده است.

موسسه فرهنگی هنری ایده در صفحه نخستین مجله، به معرفی ارکان های مختلف موسسه پرداخته است. مدرسه هنری ایده، مدرسه تبلیغات ایده، گالری ایده، انتشارات ایده و کافه ایده از جمله این ارکان ها می باشد.

 

موسسه فرهنگی هنری ایده
موسسه فرهنگی هنری ایده در مجله آنگاه

 

مدرسه هنری ایده رشته هایی نظری هنری از جمله پرورش کیوریتور، مدیریت گالری های هنری، فلسفه هنر، نشانه شناسی در آثار هنری توسط اساتید نام آشنا تدریس می شود،  همچنین رشته های کارگاهی بسیار متنوع با عناوین طراحی گرافیک، نقاشی، نقاشیخط، تصویرسازی، عکاسی، انیمیشن، موشن گرافیک، طراحی وب، طراحی جواهرات، طراحی مد و لباس برای هنرجویان و علاقه مندان برگزار می گردد.

در مدرسه تبلیغات ایده رشته های کسب و کار، مدیریت تبلیغات، مدیریت بازاریابی، روابط عمومی، مدیریت برند آموزش داده می شود.

گالری ایده از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود، این نگارخانه تلاش می کند با عرضه آثار هنرمندان حرفه ای و همچنین با معرفی و نمایش آثار هنرمندان جوان و استعدادهای نو مسیر شکوفایی و پیشرفت استعدادهای جوان را فراهم می نماید.

انتشارات ایده با نشر ایده های نو در حوزه های تخصصی هنر، تبلیغات و بازاریابی فعالیت می کند.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *