دعوت به همکاری فارغ‌التحصیلان و دانشجویان موسسه ایده

معرفی به بازار کار دانشجویان

 موسسه فرهنگی هنری ایده با شناخت تخصصی و درک درست از شرایط  بازار کار، داشتن روابط حرفه ای کاری با سازمان ها و شرکت های مرتبط و آموزش مهارت های مورد نیاز برای اشتغال فارغ التحصیلان و دانشجویان، امکان استخدام آنها را فراهم کرده است.

فارغ التحصیلان و دانشجویان موسسه ایده پس از گذراندن دوره های دایر در موسسه و کسب مهارت های لازم، با توجه به میزان توانایی و علاقه مندی آنان، به طور حتم و با تضمین کامل موسسه در یکی از بخش های مختلف بازار کار؛ اعم از سازمان ها، شرکت ها و موسسات مشغول به کار خواهند شد. امکان این همکاری در محل موسسه فرهنگی هنری ایده نیز وجود دارد، زیرا موسسه از چند دپارتمان اصلی یعنی مدرسه کسب و کار، مدرسه هنری، انتشارات، گالری و کافه تشکیل شده است.

دانشجویان می توانند به عنوان کارشناس و مدرس در مدرسه هنری که شامل بخش هایی مانند آموزش نرم افزارهای دیجیتال، گرافیک، عکاسی، نقاشی، تصویرسازی، انیمیشن، بازی، دروس نظری و… است مشغول به کار شوند و یا در مدرسه کسب و کار که از بخش های کلی تبلیغات، بازاریابی و برند سازی تشکیل شده است به همکاری با موسسه بپردازند.

علاوه بر این در بخش انتشارات، گالری و کافه نیز امکان استخدام وجود دارد. در حقیقت در تمامی رشته هایی که در موسسه ایده تدریس می شود شرایط همکاری در سمت کارشناس، طراح و… چه در بازار کار که شامل سازمان ها و شرکت ها است و چه محل موسسه وجود دارد.

مشاغلی مانند؛ طراح گرافیک(در همه گرایش ها)، نقاش، تصویرساز، منتقد، عکاس، طراح فشن(لباس و جواهرات)، کارگردان تیزر، کارگردان انیمیشن، طراح کاراکتر، بازی ساز، طراح محصول، نویسنده، کارشناس تبلیغات و برند، کمپین نویس، کارشناس گالری و باریستا در این حوزه قرار می گیرند.

قابل ذکر است موسسه ایده با توجه به حجم تقاضاهایی که همواره از طرف سازمان ها، شرکت ها و موسسات برای یافتن نیروی کار متخصص به آن ارجاع می شود، از میان دانشجویان خود نسبت به انتخاب و معرفی آنان به این گونه مراکز اقدام می کند. پس به ازای هر دانشجو یک امکان شغلی حتمی و تضمین شده وجود دارد.