مدرسه کودکان ایده

دپارتمان کودک و نوجوان ایده:

مشاهده، اکتشاف، تجربه و عمل در دنیای کودکی و نوجوانی سبب رشد استعدادها و جنبه های گوناگون ذهنی، عاطفی و اجتماعی کودک می­شود. بنابراین بایستی برنامه ها بر پایه استعداد و علاقه باشد تا موفقیت آنها را تضمین کند.

به همین منظور مرکز فرهنگی هنری ایده با سال ها تجربه در زمینه آموزش، در راستای اهداف عالی خود، با رویکرد ایجاد انگیزه، کشف و تقویت مهارت ها ، دپارتمان کودک و نوجوان را به عنوان یکی از زیر مجموعه های این مرکز، در راستای آموزش، پرورش و خلاقیت توسعه داده، و در این راستا دوره های مختلف آموزشی را با بهره گیری از اساتید مجرب کودکان، متناسب با گروه های سنی کودکان از ۶ تا ۱۱ سال و گروه سنی نوجوان، برگزار می کند.

از جمله مهمترین عناوین این دوره ها شامل:

پتینه روی چوب

تئاتر

نقاشی دیجیتال

مجسمه سازی

زبان انگلیسی

رباتیک

نقاشی

نقاشی برجسته

کلاژ

اوریگامی

پاپیه ماشه

چیستی هنر

طراحی کاراکتر

طراحی لباس کودکان

خوشنویسی و خطاطی

ویترای

خط نقاشی

قصه گویی

عکاسی (سوژه بینی)

آشنایی با احساسات و خلاقیت ها

مهارت های اجتماعی

کارگروهی

قلعه سازی با دور ریختنی ها وآشنایی با دانش هندسه

طراحی بازی(اسکرچ)

ساخت زیورآلات

کار باسیستم کامپیوتر ICDL 

طراحی دکوراسیون

 داخلی

انیمیشن سازی

لازم به ذکر است قبل از یادگیری هر مهارتی، بایستی زمینه ها و پیش نیاز های آن مهارت فرا گرفته شود و برای اطمینان از موفقیت در مسیر، باید مراحل استعداد یابی و مشاوره را پشت سر گذاشت. به همین منظور مدرسه هنری ایده با رعایت سلسله مراتب یادگیری، امکان مشاوره رایگان  و انتخاب دوره مناسب را برای افراد فراهم کرده است.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در هر یک از رشته ها به آدرس؛ تهران، کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم(رمضانی)، پلاک ۲۶ مراجعه کنند. و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

 ۰۲۱-۸۸۸۲۳۳۸۷ ، ۰۲۱-۸۸۸۲۳۶۲۵ ، ۰۲۱-۸۸۳۴۸۷۲۱ ، ۰۲۱-۸۸۳۴۸۷۲۲ ، ۰۲۱-۸۸۳۴۸۷۲۳