نمایشگاه پوسترهای طراحان گرافیک برجسته جهان به مناسبت روز جهانی گرافیک در گالری ایده

  • gallery

نمایشگاه بین‌المللی دعوتی پوستر به مناسبت روز جهانی طراحی گرافیک جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷ در گالری ایده گشایش خواهد یافت. در این نمایشگاه تعداد ۵۸ پوستر مدعو از ایران و سراسر جهان به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه پوسترهای طراحان گرافیک برجسته جهان در روز گرافیک، جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ در گالری ایده برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه تعداد ۵۸ پوستر مدعو از کشورهای مختلف حضور دارند.

شایان ذکر است در کنار این آثار،  آثاری از کامبیز درمبخش، فرزاد ادیبی، کوروش پارسانژاد، بهزاد شیشه‌گران، ایرج میرزا علیخانی، آرش سلطانعلی، ناصر نصیری، اونیش امین‌الهی، اردشیر میر‌منگره، حسین محمدی‌وحیدی، سیروس سلیمی، محمد اردلانی، مهدی محمدی، داریوش مختاری و مهردخت دارابی از ایران  و همچنین تعدای از پوسترهای برگزیده بخش ورکشاپ در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

گفتنی است دبیر این رویداد آرش سلطانعلی است، دبیری بخش بین‌الملل آن را حسین محمدی وحیدی بر عهده دارند و پوستر این رویداد اثر Stefan Lechwar از لهستان است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ۷ تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه به گالری ایده واقع در تهران٬ خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶مراجعه کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۸۳۴۸۷۲۰ – ۸۸۳۴۸۷۲۳ تماس بگیرند.

در این نمایشگاه آثاری از Milton Glaser و Scott Laserow از آمریکا، Armando Milani و Michal Batory از فرانسه، Faldin Alexander و Serge Serov از روسیه، Andrew Lewis از کانادا، Stephan Bundi و Niklaus Troxler از سوئیس، Xavier Bermudez و Adan Paredes Barrera از مکزیک، Finn Nygaard از دانمارک، Maria Papaefstathiou از یونان، István Horkay از مجارستان، Helen baranovska از اوکراین، Francesco Mazzenga از ایتالیا، German Jimenez از اسپانیا، Arafat Al Naim از امارات، Byoung il Sun از کره جنوبی، Christopher Scott و David Jimenez از اکوادور، Dogan Arslan از ترکیه، Fabián Carreras از آرژانتین و هنرمندان و گرافیست‌هایی از دیگر کشورها به نمایش گذاشته شده است.

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *