طراحی ذهنی zentangle

(0 نظر)
999,000

طراحی زنتانگل یکی از روش‌های طراحی ذهنی است زنتانگل روشی آسان برای یادگیری، آرامش بخش و سرگرم کننده برای ایجاد تصاویر زیبا با ترسیم الگوهای ساختاری است.

پیشینه : زنتانگل تئوری و رویکرد دارد و مبتنی بر رفتارهای انسانیست. خود زنتانگل نسبتا جدید است. اما اصول آن به اندازه تاریخ هنر قدمت دارد.

 

ترجیح / application

علاوه براینکه سرگرم کننده است، فواید زیادی برای بدن و ذهن دارد! در زیر فقط چند مورد از مشارکت های این روند جذاب خلاقانه ذکر شده است.

شهودی‌ست. مطلقاً هر کس می تواند زنتانگل را کار کند. این مبتنی بر یک تکنیک ساده است و به موجب آن یک سری مراحل مشخص را با استفاده از الگوهای تکراری برای ساختن طرح های بزرگتر دنبال می کند.

مراقبه. باعث ایجاد تغییر در تمرکز و دیدگاه شما می شود. در زمان رایانه ها، موبایل ها و صفحه نمایش لمسی، می تواند در تعامل با قرار دادن قلم روی کاغذ و تجربه و آشنایی با خلاقیت در ابتدایی ترین سطح خود، بسیار لذت بخش باشد. زنتانگل ساختاری را ارائه می دهد که در آن می توانید بیانگر باشید.

خود جوش. بر خلاف اکثرهنرهای مصور ، وقتی برای شروع طراحی
زنتانگل آماده می‌شوید، تصور قبلی از چگونگی ظاهر شدن نتیجه نهایی نخواهید داشت. خلاقیت شما کاملاً نامحدود خواهد بود. و شما آزاد هستید که اجازه دهید ذهنتان شما را به هر مکانی سوق دهند!

راحتی. شما به تجهیزات اضافی گرانقیمتی برای زنتانگل احتیاج ندارید. هر چیزی که برای شروع ایجاد این هنر زیبا و بی انتها لازم است مستقیماً در جیب شما جای می گیرد. شما می توانید این کار را تقریباً در هر کجا انجام دهید – در خانه ، مسافرت ، پارک ، به تنهایی یا با دوستان.

توانمند سازی. زنتانگل به شما ثابت خواهد کرد که می توانید در صورت لزوم به طور خودآگاهانه آرام شوید و توجه خود را با هدف به سمت خلق آثار هنری منحصر به فرد خود هدایت کنید. با کمک این روش شما توانایی‌های خود را پیدا خواهید کرد.


نام استاد : فرانک فریدونی

تعداد جلسات : 10 جلسه 3 ساعته

تاریخ شروع دوره : 99/10/22

زمان برگزاری دوره : دوشنبه ها ساعت 17 الی 20

ویژگی های دوره

  • عناوین 0
  • امتحانات 0
  • مدت 18 ساعت
  • سطح مهارت همه مراحل
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 0
  • گواهی بله
  • ارزیابی ها بله
برنامه درسی خالی است

نظرات

میانگین امتیازها

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 Stars
0%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 ستاره
0%
999,000

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *