دوره جامع نقاشی (Painting)

16,000,000 تومان 8,000,000 تومان
آموزش نقاشی

 


درباره دوره آموزشی نقاشی

نقاشی یکی از شاخه‌های هنرهای تجسمی است که از کودکی در دنیای ما نقش پر رنگی داشته است. این هنر از ابتدای خلقت برای بیان احساسات و نشان دادن جوش و خروش درون انسان استفاده میشده است؛ اما بعدها نقاشی تبدیل به ابزاری مهم در جهان ما شد. ابزاری که فرصت بیان و ابراز خودمان را به ما می‌داد. هنرمند نقاش آنچه را می‌خواهد با ابزار و رنگ‌ها روی سطوح مختلف به شیوه‌های مختلف نمایان می‌کند و از این طریق با مخاطب خود بدون جا به جایی حتی یک کلمه ارتباط بر قرار می‌کند.

در دنیای امروز برای تبدیل شدن به یک نقاش هنرمند باید ویژگی‌های روحی و ذهنی داشته باشیم که بتوانیم مفاهیم و واقعیت زندگی را به شکل خلاقانه بر روی بوم مورد نظرمان به تصویر بکشیم. در گذشته، در سال‌های خیلی دور نقاشی تنها به قلمو و مداد و آبرنگ منتهی می‌شد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی و تولد ابزارهای گوناگون نقاشی تبدیل به هنری نامحدود و بی‌نظیر شد.

حوزه کار یک نقاش به وسعت نگاه او بستگی دارد و امروزه یک نقاش می‌تواند در زمینه‌های مختلف نقاشی که از روی بوم و کاغذ گرفته تا طراحی، نقاشی متحرک یا همان انیمیشن، پوسترسازی، پتینه و … هنر خود را به دیدگان همه تقدیم کند.

اگر به نقاشی علاقه‌مندید و تصمیم گرفته‌اید که این هنر را به عنوان حرفه اصلی‌تان دنبال کنید یا کودک خود را در این مسیر هنری هدایت کنید باید بگوییم که لزوما نیازی به تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی ندارید. برای تبدیل شدن به یک نقاش قبل از هر چیز وجود علاقه، شوق و ذوق و خلاقیت نیار است؛ اما شکی در این نیست که دوره‌های حرفه‌ای نقاشی به شما کمک می‌کند تا نگاهی دقیق و موشکافانه پیدا کنید و تبدیل به نقاشی حرفه‌ای شوید. موسسه هنری ایده با برگزاری دوره های جامع نقاشی علاقه‌مندان این رشته را تا رسیدن به هدف نهایی‌شان همراهی می‌کند.

دوره جامع نقاشی در مدرسه هنری ایده

دوره جامع نقاشی در مدرسه هنری ایده شامل 14 درس است که در ساعت و روزهای مختلف برگزار می‌شود. علاقه‌مندان در این دوره جامع از شناخت اصول و مبانی هنرهای تجسمی، شناخت ابزار و رنگ‌ها تا دروس پیشرفته نقاشی را فرا می‌گیرند.

 

 سرفصل‌های دوره نقاشی شامل چیست؟

در دوره جامع کلاس‌های نقاشی مدرسه هنری ایده کارگاه طراحی، طراحی فیگور و پرتره، خلاقیت تصویری و ایده پردازی، مبانی فرم در هنرهای تجسمی، مبانی رنگ در هنرهای تجسمی، کارگاه رنگ، کارگاه نقاشی کپی آثار اساتید، تکنیک‌های نقاشی شامل مداد رنگی، پاستل گچی، آبرنگ، اکریلیک و رنگ و روغن، نقاشی انتزاعی، پتینه و هنرهای دکوراتیو، کارگاه نقاشی دیواری، نقاشی دیجیتال (Digital Paint)، فتوشاپ مقدماتی (Adobe Photoshop) در کلاس‌های متفاوت همواره در حال برگزاری است و می توانید به سادگی با شرکت در دوره های آنلاین و حضوری از یادگیری بهره ببرید.

 

کلاس نقاشی بزرگسال

بخش آموزشگاه نقاشی هنری ایده با برگزاری کلاس نقاشی بزرگسالان و بهره‌گیری از اساتید مطرح این رشته به افرادی که علاقه دارند تا به عنوان نقاش از سبک‌های ساده تا پیشرفته نقاشی، طراحی چهره، سیاه قلم و نقاشی دیجیتالی حرفه‌ای شوند فرصت پیشرفت و حضور در بازار کار را فراهم کرده است. برای شرکت در این دوره‌ها نیازمند هیچ پیش‌زمینه‌ای نخواهید بود در مدرسه ایده صفر تا صد نقاشی به شیوه‌ی دلخواهتان را خواهید آموخت.

کلاس نقاشی کودکان

کودکان تخیل قوی دارند و می‌توانند به راحتی به دنیایی فراتر از دنیای حال خود پرواز کنند. اگر کودکتان به نقاشی علاقه دارد اما آسان نمی‌تواند یک گل رز بکشد، یا زمانی که از او می‌خواهید حیوانات را نقاشی بکشد مثلا یک شیر، یک سگ، یک اردک، دایناسور، ماهی یا یک طرح بسیار ساده کارتونی را نقاشی کند اما بچه توانایی کشیدن ندارد بهتر است تا کودکتان را در محیطی قرار دهید که همراه یک مربی و کودکان دیگر در فضای نقاشی قرار بگیرد. مدرسه هنری ایده با برگزاری دوره نقاشی کودکان شما را در پرورش کودکی خلاق و هنرمند همراهی می‌کند.

 

ویژگی های دوره

  • عناوین 0
  • امتحانات 0
  • مدت 450 ساعت
  • سطح مهارت همه سطوح
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 0
  • گواهی بله
  • ارزیابی ها بله
برنامه درسی خالی است

نظرات

میانگین امتیازها

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 Stars
0%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 ستاره
0%
16,000,000 تومان 8,000,000 تومان

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *