دیجیتال آرت – Digital Arts

37,390,000 تومان 18,695,000 تومان
digital-art-course
37,390,000 تومان 18,695,000 تومان
2/5 - (1 امتیاز)

 

 

 


دیجیتال آرت چیست؟

دیجیتال آرت هنری است که به وسیله ابزارها، فناوری ها، دانش دیجیتال و خلاقیت عامل انسانی خلق می شود. امروزه این عنوان حوزه بسیار گسترده ای را در تمام رشته های هنری جدید، که به گونه ای با فناوری دیجیتال سروکار دارند در بر گرفته و در حقیقت بر تمامی مدیوم های هنری تاثیر مستقیم و غیر مستقیم خود را گذاشته است. دنیای انیمیشن ها و بازی ها در حوزه سرگرمی، موشن گرافیک در بخش تبلیغات و انتقال مفاهیم و داده ها، نقاشی، هنر های مفهومی و ویدئو آرت ها در حوزه هنر و فاین آرت و تصویرسازی ها و عکاسی در بستر هنرهای کاربردی همگی در این بخش قرار دارند. به نظر می آید دیجیتال آرت جایگاه خود را در اکثر گرایش های هنری تثبیت کرده است و روز به روز نیز بر میزان نفوذ خود می افزاید به طوریکه می توان شاهد ظهور گسترده تر هنرهای جدید سه بعدی، هنر های مبتنی بر واقعیت مجازی VR  ، واقعیت افزوده AR، nft ها و… در دنیای هنر بود.

 

کاربرد دیجیتال آرت کجاست؟

دیجیتال آرت در تولید انیمیشن، موشن گرافیک، بازی رایانه ای، ویدئو آرت، هنرهای مفهومی، نقاشی دیجیتال، عکاسی دیجیتال، تصویرسازی و… کاربرد دارد.

 

 دیجیتال آرت شامل چه مهارت هایی می شود؟

داشتن مهارت بالا در کار با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور، مهارت طراحی و همچنین بکار بردن خلاقیت و ذوق هنری در این زمینه جزو اصول می باشد.

 

به چه نرم افزارهایی برای آموختن دیجیتال آرت نیاز است؟

نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل پینتر، انیمه استودیو، پریمیر و افتر افکت جزء مهم ترین نرم افزارهای مورد نیاز در هنرهای دیجیتال می باشند که در دوره جامع دو نمونه از مهم ترین آنها یعنی فتوشاپ و ایلاستریتور آموزش داده می شود.

 

دوره جامع آموزش دیجیتال آرت چیست؟

دوره جامع آموزش دیجیتال آرت شامل مجموعه کاملی از مهم ترین سرفصل این دروس یعنی آموزش نرم افزارهای مهم مانند فتوشاپ و ایلاستریتور در حوزه نرم افزارها، آموزش فتومونتاژ و ادیت عکس در حوزه عکاسی و آموزش نقاشی دیجیتال و طراحی کاراکتر در بخش نقاشی و طراحی است.

 

چه موسسه ای دوره جامع دیجیتال آرت را آموزش می دهد؟

موسسه ایده با داشتن سابقه آموزش دوره های جامع هنر در بیشتر دروس تخصصی، دوره جامع دیجیتال آرت را نیز با در نظر گرفتن مهم ترین مباحث جاری تدریس می کند.

 

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • مدت زمان 390 ساعت
  • سطح مهارت همه مراحل
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 0
  • گواهی نامه بله
  • ارزیابی بله

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *