دوره جامع دکوراسیون داخلی – Interior Design

(0 نظر)
12,000,000 تومان 6,000,000 تومان
آموزش-طراحی-داخلی-در-مدرسه-هنری-ایده

دکوراسیون داخلی چیست؟

اگر شما معتقد باشید نحوه چینش و ترکیب بندی اثاثیه بر میزان ناراحتی، خوشحالی یا رضایت افراد تاثیر می گذارد پس شما تا حدودی می دانید یک دکوراتور داخلی چطور فکر می کند.

دکوراسیون داخلی با بهره گیری از علم و هنر به دنبال ایجاد یا بهبود فضایی منحصر به فرد برای اشخاصی است که می خواهند در یک محیط آرامش بخش و همزمان کاربردی زندگی کنند.

تصور اشتباهی که در طول این سال ها درباره دکوراسیون داخلی شکل گرفته این است که بخشی زیادی از مردم تصور می کنند دکوراسیون داخلی تنها مختص به دسته خاصی از افراد است درحالیکه با توضیحاتی که تا اینجا دادیم، متوجه می شویم همه ی مردم حداقل برای داشتن آرامش باید از یک دکوراتور برای طراحی فضای داخلی خانه بهره بگیرند.

 

آنچه که برای طراحی دکوراسیون داخلی باید بدانید

یک دکوراتور داخلی با در نظر گرفتن عملکردهای فیزیکی و روانی یک محیط به دنبال طرحیست که علاوه بر تناسب با بودجه سفارش دهنده هماهنگ باشد و باعث راحتی و آرامش آن ها شود.

شما به عنوان کسی که می خواهید در این رشته فعالیت کنید باید درباره سبک ها طراحی دکوراسیون نظیر هنر مدرن، مینیمال یا صنعتی اطلاعات کافی داشته باشید.

رنگ شناسی و تاثیر روانشناختی که رنگ ها بر زندگی انسان ها می گذارد موضوع مهمی است که شما باید به آن توجه کنید. از سویی دیگر شناخت نوع و غلظت رنگ ها و ترکیب رنگ ها در فضاها موضوعاتی هستند که شما در طراحی دکوراسیون باید آن ها را در نظر بگیرد.

در پایان طرح شما از نظر رنگ، شکل و بافت باید با یکدیگر هماهنگ و مشابه باشد. با وجودی که شباهت موضوعی دارای اهمیتی در دکوراسیون داخلی است اما در مواردی برای فاصله گرفتن از یکنواختی طرح، شما باید در قسمت هایی از طراحی دکوراسیون از تضاد و تفاوت استفاده کنید.

شما به عنوان یک دکوراتور باید بر نرم افزارهای AutoCad و ۳dmax V-ray تسلط داشته باشید. مزیت یادگیری نرم افزار ۳dmax V-ray برای شما این است که می توانید طرح های سه بعدی نزدیک به واقعیت برای دکوراسیون داخلی بسازید. شما با اتمام طراحی اولیه در نرم افزار قادر خواهید بود نقاط قوت و ضعف طراحیتان را شناسایی کنید. ویژگی مهم دیگر این نرم افزار کاهش زمان طراحی و تخمین هزینه هاست.

هدف از از داشتن دانش و مهارت در دکوراسیون داخلی این است که شما به عنوان یک دکوراتور داخلی طرحی را اجرا کنید که متناسب با نیاز، علاقه و بودجه مخاطب یا سفارش دهنده باشد.

 

دوره-جامع-دکوراسیون-داخلی-آموزشگاه-ایده-

 

بازار کار طراحی دکوراسیون داخلی

با افزایش آگاهی و اهمیت دکوراسیون داخلی برای مردم، بازار کار این رشته رونق زیادی گرفته است اما با ورود سالیانه فارغ التحصیلانان این رشته بازار آن بیش از گذشته رقابتی شده است.

با این وجود بازار کار دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن خلاقیت، تسلط شما بر نرم افزارهای تخصصی و در نهایت روابط شما می تواند متفاوت و حتی پر رونق باشد. نکته قابل اهمیت برای شما به روز نگه داشتن دانش ومهارتتان و گسترش روابط کاریتان است. شما با اتمام دوره های آموزشی می توانید به صورت مستقل یا تمام وقت برای شرکت ها یا سایر نهادها مشغول به کار شوید.

 

دوره جامع دکوراسیون داخلی

دوره جامع دکوراسیون داخلی در ۲ گروه مبانی و اصول زیباشناسی و گروه طراحی دستی و نرم افزار ارائه می شود. ویژگی مهم این دوره برای شما سر فصل های آموزشی است که براساس نیازهای امروزی یک طراح دکوراسیون داخلی طراحی شده است.

کلاس های این دوره به صورت بهم پیوسته است و سبک برگزاری کلاس ها به صورت پروژه محور است. شما با شروع کلاس های می توانید پروژه ای را با راهنمایی اساتید تعریف کنید و در پایان دوره آن را به اتمام برسانید. در پایان این دوره آموزشی شما با کسب دانش، مهارت و مدرک معتبر می توانید بدون هیچ نگرانی وارد بازار کار این رشته شوید.

 

گروه مبانی و اصول زیبایی شناسی :

 

گروه طراحی دستی و نرم افزار :

 

 

ویژگی های دوره

  • عناوین 0
  • امتحانات 0
  • مدت 260 ساعت
  • سطح مهارت همه سطوح
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 0
  • گواهی نه
  • ارزیابی ها بله
برنامه درسی خالی است
لیسانس طراحی صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی – واحد تهران مرکز - بیش از 10.000 ساعت تدریس دروس پایه و تخصصی در موسسات مختلف آموزش عالی از سال 1383 - شامل دروس معماری ، معماری داخلی و دکوراسیون داخلی - 20 سال طراحی و نظارت اجرایی در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی به صورت متمرکز در شرکتهای اکتیران – دیکا آسیا – ارژن و ... و همچنین به صورت شخصی در غالب صدها پروژه انجام شده.
لیسانس مهندسی نرم‌افزار - تخصص‌های نرم‌افزاری :Autodesk 3ds Max - V-ray-Adobe After Effects,Premiere - Adobe Photoshop -Autodesk Mudbox - Autodesk AutoCAD -Xnormal-Crazy bump - Lumion - 3- سوابق کاری : طراح تیزرهای تبلیغاتی 2D و 3D در شبکه‌های استانی صدا و سیما - نورپرداز، مدل‌ساز و تکسچر آرتیست محیطی بازی رایانه‌ای آدم‌نما در شرکت سپیدطراحان پارسیان (تولیدکننده بازی، زیر نظر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ) - مدل‌ساز سه بعدی آثار باستانی در سازمان میراث فرهنگی - مدل‌ساز و تکسچر آرتیست محیطی بازی شتاب در شهر 2 در شرکت آروین تک - طراحی سه بعدی معماری در شرکت معماری 3D4Architects آمریکا (بصورت دورکاری) - مدرس دروس طراحی مدل و فضای سه بعدی مخصوص Game در دانشگاه علمی کاربردی شهبه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی شعبه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای - مدرس 3dsMax,Vray در حوزه معماری در مجتمع فنی تهران - همکاری با شرکت‌های مختلف مبلمان، دکوراسیون و معماری در شرکت مبلمان وندا، آتیس، ایرسا، شیزن و ... مدیریت گروه در گروه گرافیک و طراحی معماری One studio - طراحی تخصصی آمفی تئاتر و سالن‌های سینما در شرکت تجهیز نمای سیما - طراحی سه‌بعدی مبلمان و دکوراسیون داخلی در شرکت مبلمان اداری اروند

نظرات

میانگین امتیازها

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 Stars
0%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 ستاره
0%
12,000,000 تومان 6,000,000 تومان