کانون-فارغ-التحصیلان-ایده

خدمات و امکانات بسیار ارزشمند فقط برای اعضای کانون فارغ‌التحصیلان

کانون فارغ التحصیلان ایده

موسسه فرهنگی هنری ایده پس از یازده سال فعالیت پر افتخار، خبر از تاسیس کانون فارغ‌التحصیلان ایده می‌دهد. کانون فارغ‌التحصیلان ایده با هدف ارائه خدمات و امکانات منحصر به فرد به فارغ‌التحصیلان این موسسه ایجاد شده است. موسسه ایده با ماموریت پرورش نیروهای حرفه‌ای و متخصص، برای اعضای کانون فارغ‌التحصیلان طیف وسیعی از خدمات و امکاناتی را فراهم کرده است تا اعضای کانون پس از اتمام دوره‌های آموزشی، به صورت دائمی تحت پشتیبانی و حمایت این موسسه قرار بگیرند. شما با پرداخت عضویت سالانه می‌توانید از تمامی خدمات و امکانات کانون فارغ‌التحصیلان بهره­‌مند شوید.

برخی از خدمات و امکانات کانون فارغ التحصیلان ایده :

مشاوره جهت عضویت در انجمن ها و مجامع صنفی

موسسه فرهنگی هنری ایده افتخار دارد با تجربه همکاری چندین ساله با انجمن های صنفی، مشاوره و راهنمایی های مورد نیاز را به اعضای کانون ارائه نماید. موسسه ایده با ترسیم مسیری روشن و ارائه معرفی نامه معتبر، شما را جهت عضویت در انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، انجمن فیلمسازان انیمیشن ایران، انجمن تصویرگران ایران، انجمن هنرمندان نقاش، انجمن شرکت های تبلیغاتی ایران، انجمن طراحان پارچه و لباس،  انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان مطبوعاتی ایران و انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی، هدایت می کند.

معرفی به بازار کار

موسسه فرهنگی هنری ایده همواره تلاش کرده آموزش هایی هدفمند و مرتبط با نیازهای روز ارائه کند. از این رو موسسه ایده پس از پایان دوره های آموزشی، برای اعضای کانون شرایط ورود به بازار کار را فراهم می کند. شرایط استخدام به این گونه است که موسسه فرهنگی هنری ایده با توجه به نیازهای سازمانی، شما را به عنوان نیروی کار استخدام می کند یا برای پروژه های کاری از شما دعوت به همکاری می کند و یا شما را به دیگر شرکت ها و سازمان ها برای استخدام یا همکاری معرفی می نماید.

معرفی به ادارات فرهنگ و ارشاد جهت اخذ پروانه فعالیت

موسسه فرهنگی هنری ایده به اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده که قصد تاسیس کانون تبلیغات و یا آتلیه های هنری و … را دارند و به درستی نمی دانند چطور می توانند مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کنند، خدمات مشاوره می دهد. این مشاوره ها با ترسیم مسیر پیش رو و با ارائه معرفی نامه موسسه ایده به شما کمک می کند تا صلاحیت لازم را جهت اخد مجوزهای فعالیت کسب کنید.

کارگاه های رایگان رزومه نویسی، نحوه عقد قرارداد و مناسبات تجاری

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده، می توانند با شرکت در کارگاه های رایگان این موسسه، رزومه حرفه ای و قابل ارائه، برای خود بنویسند. از سوی دیگر، کانون فارغ التحصیلان ایده، درباره نحوه عقد قرارداد و سایر مناسبات تجاری، راهنمایی و آموزش های کاربردی را به اعضای خود به صورت رایگان ارائه می کند.

مشاوره رایگان جهت راه اندازی کسب و کارهای جدید

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده که به دنبال راه اندازی کسب و کارهای جدید هستند، می توانند از موسسه ایده با سال ها تجربه موفقیت آمیز در زمینه ایجاد کسب و کارهای جدید، مشاوره رایگان دریافت کنند. موسسه ایده در مسیر پیش رو، برای موفقیت هر چه بیشتر شما این خدمات را ارائه می دهد. مشاوره رایگان موسسه ایده شامل موضوعاتی نظیر چگونگی ایجاد و تدوین زیرساخت های کسب و کار، اخذ مجوزهای لازم، موانع و فرصت ها، چالش های کسب و کار و … می شود.

مشاوره رایگان جهت راه اندازی و تاسیس کانون تبلیغات

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده می توانند از مشاوره کانون تبلیغات موسسه فرهنگی هنری ایده با ۲۵ سال سابقه درخشان در حوزه تبلیغات، استفاده کنند. این مشاوره ها و خدمات به صورت کامل از مرحله اخذ مجوزهای لازم تا مراحل بعدی نظیر تدوین و طراحی زیرساخت های کانون تبلیغات، تجهیز و راه اندازی، طراحی چارت سازمانی، تدوین شرح وظایف و تامین نیروی انسانی و … ارائه می شود تا شما با پشتیبانی و حمایت کامل موسسه ایده بتوانید شرکت تبلیغاتی خود را تاسیس کنید.

کانون-فارغ-التحصیلان-ایده-

مشاوره رایگان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از ایران

موسسه فرهنگی هنری ایده با باور به اهداف بزرگ، در طول این سال ها توانسته است با مدارس هنری معتبر دنیا نظیر مدرسه باهاوس آلمان و یا مرکز فرهنگ و هنر کالیفرنیا، و نیز با مدارس معتبر کسب و کار، به تفاهم نامه های همکاری دست یابد.

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده می توانند با دریافت مشاوره و ارائه توصیه نامه های معتبر، جهت ادامه تحصیل به مدارس تخصصی و یا دانشگاه های خارج از ایران معرفی شوند.

دریافت گواهینامه های داخلی و خارجی

موسسه فرهنگی هنری ایده به درستی می داند که هدف اولیه شما از شرکت در دوره های آموزشی، داشتن شغل و آینده ای بهتر است، با این وجود هدف ثانویه یا داشتن مدرک معتبر نیز امر مهمی است. شما با مدرک پایان دوره معتبر می توانید با خیال راحت و با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار شوید.

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده پس از اتمام دوره های آموزشی می توانند از موسسه فرهنگی هنری ایده گواهینامه های معتبر مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت کنند. تمامیگواهینامه های موسسه ایده دارای شماره سریال است و قابلیت پیگیری در وب سایت مرجع دارد. اعضای کانون با اطمینان کامل از اصالت گواهینامه های موسسه ایده می توانند جهت ارائه و درج در رزومه استفاده کنند.

موسسه ایده به اعضای کانون که نیاز به دریافت گواهینامه های بین المللی دارند، گواهینامه های معتبر بین المللی دارای Certification Body اعطا می کند، این نوع گواهینامه ها مورد تایید نهادهای بین المللی است. لازم به ذکر است ارائه این نوع مدارک بعد از ارزیابی و با توجه به توانمندی های شما اعطا می گردد.

برگزاری نمایشگاه ها و ورکشاپ ها

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده می توانند آثار خود را در گالری ایده با تخفیف های بسیار ویژه، جهت نمایش و فروش در معرض دید علاقه مندان قرار دهند و یا ورکشاپ های آموزشی برگزار کنند.

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده همچنین می توانند از فضای هنری و آرامش بخش کافه حیاط و کافه تراس یا از فضاهای آموزشی نظیر کلاس ها و سالن ها برای دورهمی های خود استفاده کنند.

موسسه ایده جهت برگزاری رویدادهای روزانه، پروژه ها، دورهمی ها یا نشست ها، تخفیف ویژه ای را برای اعضا در نظر گرفته است.

اعطای نمایندگی آموزشگاه ایده

اعضای کانون فارغ التحصیل ایده می توانند با شرح اهداف و پذیرش شرایط موسسه ایده جهت اخذ نمایندگی در شهرستان ها اقدام کنند. اعضای کانون با در اختیار داشتن نمایندگی موسسه ایده می توانند از اعتبار و برند ایده، امکان اعطای گواهینامه های پایان دوره، در اختیار گرفتن زیرساخت های آموزشی و از اساتید مجرب این موسسه بهره مند شوند. از سوی دیگر موسسه ایده با سیاست حمایت از اعضای کانون، حق نمایندگی سالانه را از اعضا دریافت نمی کند و به اعضای خود نمایندگی افتخاری اعطا می نماید.

 

تخفیف های ویژه اعضا

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده همواره در سیاست حمایتی و پشتیبانی موسسه فرهنگی هنری ایده قرار دارند. شما می توانید با دریافت تخفیف های ویژه، در هر زمانی از کلیه خدمات و امکانات ایده شامل کلاس ها، نمایشگاه ها، ورک شاپ ها و کتاب ها استفاده کنید.

 

شرکت در نمایشگاه های خارجی و رویدادهای جهانی

موسسه فرهنگی هنری ایده افتخار برگزاری رویدادها و نمایشگاه های متعددی را در کشورهایی نظیر فرانسه، آمریکا و ترکیه دارد. به علت محدودیت در ظرفیت نمایشگاه ها و رویدادها، موسسه ایده پس از ارزیابی، آثار منتخب را جهت شرکت در نمایشگاه های خارجی معرفی می کند.

از دیگر خدمات موسسه ایده برای فارغ التحصیل، دعوت اختصاصی جهت شرکت در فراخوان جشنواره ها و نمایشگاه های خارجی و داخلی است.

کانون-فارغ-التحصیلان-آموزشگاه-ایده-

معرفی اعضای کانون در وب سایت ایده

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده می توانند از فرصت معرفی رزومه، فعالیت ها و آثار خود در زمینه های مختلف گرافیک، تصویرسازی، فیلمسازی، تبلیغات، موشن گرافیک  و … در وب سایت ایده بهره مند شوند.

 

 

تجهیزات عکاسی، نقاشی

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده با پشتیبانی و هدایت موسسه ایده می توانند از مشاوره های تخصصی برای خرید تجهیزات عکاسی و هنری بهره مند شوند تا با خیال آسوده تجهیزات یا ابزارهای مورد نیاز را خریداری کنند.

موسسه فرهنگی و هنری ایده به عنوان یکی از موسسه های طرف قرارداد با فروشگاه های معتبر این امکان را برای اعضای کانون فراهم می کند تا با ارائه معرفی نامه موسسه ایده، بتوانند از تخفیفات ویژه و گارانتی معتبر برای خرید کلیه وسایل مورد نیاز استفاده نمایند.

معرفی نیروی کار متخصص

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده، که کسب و کاری را ایجاد کرده اند، می توانند از فارغ التحصیلان توانمند ایده جهت استخدام استفاده کنند.

 

 

کتابخانه موسسه ایده

اعضای کانون فارغ التحصیلان ایده می توانند از میان کتاب های منتشر شده توسط انتشارات ایده و صدها عنوان کتاب تخصصی دیگر در زمینه های هنری و تبلیغات به صورت امانی استفاده کنند.

از سوی دیگر موسسه ایده برای آن دسته از اعضای کانون که در جستجوی کتاب های خاصی هستند و امکان تهیه آن در ایران وجود ندارد، کتاب های مورد نیازشان را تهیه می کند.