نشست رایگان معرفی دوره رابط کاربری UI / UX

نشست طراحی رابط کاربری ux/ui

مدرسه هنری ایده، با افتخار، برگزار می کند: نشست رایگان معرفی دوره رابط کاربری UI / UX

 

موضوع نشست: معرفی و بررسی دوره رابط کاربری UI / UX

بسیاری از برنامه نویسان، با آنکه در برنامه نویسی برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف تمام سعی و تلاش خود را بکار میگیرند، اما گاه دیده می شود که برنامه نهایی، از سوی کاربر نهایی بازخورد مناسب و مطلوب را دریافت نمی کند و به همین سادگی، ممکن است پروژه ای که ساعتها برای طراحی الگوریتم ها و کدنویسی فرامین آن زمان صرف شده است، بازار خود را از دست بدهد. یکی از دلایل این امر، عدم بکارگیری یک رابط کاربری مناسب و اصولی در برنامه است.
دوره رابط کاربری UI/UX با بررسی و ارائه راهکارهای مناسب برای طراحی و پیاده سازی اصولی UI (User Interface) با رویکرد بکارگیری المان های گرافیکی و زیباسازی محیط گرافیکی برنامه، و UX (User Experience) با رویکرد تعامل هر چه بهتر و راحتتر اجزا و بخش های مختلف برنامه و یا اپلیکیشن، حس تازه و تجربه ای خوشایند را به کاربر منتقل کرده و سبب ترغیب هر چه بیشتر کاربر به استفاده از برنامه و پیشنهاد آن به دیگر کاربران، خواهد شد.
شرکت در این نشست، برای عموم و صاحبان کسب و کار و استارت آپ، بخصوص فارغ التحصیلان رشته های هنر و گرافیک، برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه ها و اپلیکیشن ها و تمامی عزیزانی که به کسب تجربه در دنیای کسب و کار علاقه دارند، آزاد و رایگان می باشد.

 

زمان برگزاری: چهارشنبه، مورخ ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۷:۳۰

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *